MÖBLER / Kistor / Dragkista 13229065
nr 1322 9065
Dragkista
1700-tal. Bredd: 117 cm. Djup: 63 cm. Höjd: 72,5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:31:42
100 kr
150 kr
Dragkista
Kondition: slitage, skador
nr 1322 9065
Dragkista
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 27 april 2020 |